Anadolu Öğrenci Birliği(AÖB) Diriliş Kampında Umut Yeniledi

Anadolu Öğrenci Birliği(AÖB) Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Diriliş Kamp Merkezi’nde tüm teşkilatlarının katıldığı “Umut Üstümüze Vazife” başlıklı istişare kampı gerçekleştirdi.

0 25

 

Anadolu Öğrenci Birliği(AÖB) Diriliş Kampında Umut Yeniledi

Anadolu Öğrenci Birliği(AÖB) Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Diriliş Kamp Merkezi’nde tüm teşkilatlarının katıldığı “Umut Üstümüze Vazife” başlıklı istişare kampı gerçekleştirdi.

Türkiye’nin dört bir yanından gelen kız ve erkek üniversite öğrencileriyle gerçekleştirilen kampa yaklaşık 400 gönüllü katılım sağladı.

Anadolu Öğrenci Birliği Genel Başkanı Mesut Çaça ve Dış İlişkiler Birimi Başkanı Muhammed Fatih Eren’in selamlama konuşmasıyla başlayan program, daha sonra Anadolu Platformu Teşkilat Başkanı Gazi Kılıçparlar ve AKADDER Başkanı Rabia Aldemir’in üniversite öğrencilerine yönelik “Teşkilat Anlayışımız ve Çalışma Prensiplerimiz” başlıklı sunumları ile devam etti.

Ünlü yönetmen ve film yapımcısı Derviş Zaim’in de öğrencilere yönelik “Türkiye’de Sinema ve Sanatın Geleceği” başlıklı bir sunumu ve akşam saatlerinde ise İyilikder Genel Başkanı İbrahim Bahar ve İyilikder Koordinatörü İpek Aysel Alpcan “O İyilik İster” başlıklı sunumlarını gerçekleştirdiler.

Günün sonunda ise Anadolu Platformu Denetleme Kurulu Başkanı Araştırmacı Yazar Ramazan Kayan hocamız “Müslüman Şahsiyetin Gündemi” adlı hasbihali ile genç kardeşlerimizle bir araya geldi.

Kamp Programı Anadolu Platformu İcra Kurulu Başkanı Turgay Aldemir’in “Güven Açmazı” üst başlıklı sunumunun ardından Grup Genç konseriyle son buldu.  

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 × three =